Wstęp

Po ponad 8-letniej pracy w akademii postanowiliśmy jeszcze bardziej zbliżyć się do tego co się dzieje za naszą zachodnią granicą, a więc dostosowaliśmy pomysły niemieckie do naszych rozwiązań szkoleniowo-organizacyjnych, uzyskując najlepszą jakość szkolenia.


Staramy się aby model szkolenia był odzwierciedleniem tego który stosuje się w Niemczech. Pierwszym, a zarazem bardzo dużym krokiem w tym kierunku było przekształcenie treści treningowych i ich przebiegu w całej jednostce treningowej w kategoriach Żaków i Orlików. Każda z elemntów został podzielony na odrębny blok treningowy, który szczegółowo opisaliśmy poniżej.

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. io sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Mauris in erat justo. Nullam ac urna eu felis dapibus condimentum sit amet.


Program szkolenia


Jako jedyny Klub w Polsce ujednoliciliśmy szkolenie piłkarskie na etapie wieku 4-12 lat w formie Programu Szkolenia. Nasz Program Szkolenia - wydany we współpracy z największym pismem branżowym dla trenerów: "Asystent Trenera" - jest wyjątkową pozycją na polskim rynku, gdyż precyzuje zawartości treningowe i plan rozwoju umiejętności zawodnika w stopniu niespotykanym w innych Akademiach. Program Szkolenia Kinder AP / AP Champions został zrecenzowany przez Marka Wanika - trenera-edukatora w Niemieckim Związku Piłki Nożnej.